Berbere gidiyo musunuz. Gideyim mi. Napmak lazım.

Selam.

bir ay önce gitmiştim.

  • clones  (21.07.20 22:27:50)
aylardır gitmedim. makineye devam

  • toucheamore  (21.07.20 22:31:58)
www.hepsiburada.com

şöyle bir makina al, fiyatı da uygun, evde yap

edit: linki verdiğimde 240 lira fiyatı vardı, uygundu
  • freebird5406_2  (21.07.20 22:32:16 ~ 22.07.20 04:55:01)
ilk açıldığı hafta gittim dün de gittim.

-tek kullanımlık havlu kullanılıyor.
-berber full maskeli

saç kesimden önce de saçı yıkadığı için, makine temiz saça değiyor, berberin eli kirliyse bile şampuana değdiği için temiz olur diye düşünüyorum. zaten traş süresince maskeye hiç dokunmadı.

saat başı randevu alabiliyoruz diye bizim berber zam yapmış. korona mevzu geçsin indirecez fiyatı dedi. inş cnm.

gitmek istiyor ama çok kararsız iseniz, ilk gittiğim de uyguladığım taktiği paylaşayım.

günün ilk randevusunu aldım. sabah 9a. akşam 9da kapandığı için sabah 9a 12 saat geçiyor. bu sürede ortam, aletler kirli olsa ile 12 saatte oldukça azalacağını düşünüyorum. en azından benden önce birine temas edeli 12 saat olmuş olacak.
  • fezagezgini_4  (21.07.20 22:40:32)
git,

20 gun once ben de tereddut ederek gittim ama her seyi de erteleyemeyiz. maskeni tak, her zaman gittigin berbere git, sabah ilk gitmeye bak. ilk seni alsin, zaten sen tiras olurken baska birini almiyrlar genelde, maskeni hic cikarma, eve gelir gelmez de banyona at kendini
  • exlibris  (21.07.20 22:41:40)
Sakal tıraşı da var ama maskeyle nasıl olacak o.

  • the real brad pitt  (22.07.20 00:52:18)
sakal tıraşı olma

  • clones  (22.07.20 00:59:52)
diğer bütün sosyal mesafe kurallarına uyuyorsan gitme, uymuyorsan git.

  • Bruce  (22.07.20 01:06:12)
hocam saç yıkanırken de maske çıkıyor.

berber taktıktan sonra, sizim takmamanız bence riski o kadar arttırmaz kısa sürede.

berber taktığı için tükrük vs saçılmayacak
  • fezagezgini_4  (22.07.20 01:12:03)
makineye devam +1 zira berbere gitmelik bir durum yok. yakisikliysan veya cirkinsen berber farketmeksizin oylesin. risk almaya degmez.

  • hot potato  (22.07.20 01:12:54)
randevu alın telefonla ve randevu saatinde orada bulunun. maskenizi takın. paranızı ödeyin ve çıkın. eve gidince de elleri bol bol yıkayın.

  • elektr10  (22.07.20 01:34:59)
makineye devam +1.

  • gokyuzu gibi  (22.07.20 08:21:33)
berberimi değiştirerek gittim. ilk gittiğimde önlem almadığını gördüm. sonra internetten hala önlem almadan çalıştığını görünce başka berbere gittim. her işlemi yapmıyorlar mesela sakal traşı yasak ancak sorgulayın, her yere gitmeyin.

  • cliquot  (22.07.20 08:55:00)
sakal tıraşı da serbest bırakıldı ptesi itibariyle berberin attığı mesaja göre :)

berber, bilim danışma kurulunun güncellenen bakım rehberi falan filan yazmış.

ben o süre boyunca hiç gitmedim 7-8 numaraya 3 kere kendim vurdum. zaten hep öyle tıraş oluyordum bir daha da gitmem heralde.

saç sakal makineyle 50 tl almaya başlamıştı en son. pandemiden sonra 60 falan yapmıştır. gerek yokmuş hiç. makineyle yapıştır geç.
  • jugador  (22.07.20 10:46:27)
makineyle devam 20 yıldır gitmedim.

bi tane moser 1400 orjinal

1 tane de burun, kulak içi, taraklı kaş kısatmak vb için ufak ama kaliteli bir set alırsan çok kabiliyetsiz biri değilsen berber traşının aynısını yapabilirsin, kendi saçlarını seçkilli kesen 2 3 arkadaşım var.(ben hep sıfıra vuruyorum diye söyliyeyim dedim)

hatta braun'un falan moser 1400 den çok daha güzel makinaları var.
  • hem şişko hem deli  (22.07.20 11:32:41 ~ 12:31:18)