oyun bilgisayarı alma - laptop - nereden alınır?

oyun bilgisayarı almak istiyorum (laptop)10-12 k bandında hangi marka modeli önerirsiniz?
bir de nereden almak güvenli olur her site firmayla ilgili şikayetler var sözlükte veya şikayetvar gibi yerlerde.

Sürekli hareket halinde kullanıp oyun oynayacak mısın bu aletle buna karar ver bence önce. Çok yüksek para yatırmazdım dizüstüne. Oyun kasası + iş görecek bi laptop çözmez mi işini

  • glamdr1ng  (18.07.20 19:32:05)
Masaüstü oyun bilgisayarı + laptop en iyi setup gerçekten. Şubatta 6000 TL'ye kasa topladım. Tam bir canavar, çok memnunum. Bir laptoptan bu performansı almak mümkün değil.

  • joker hakki  (18.07.20 20:54:44)
11 senelik laptopum var.
kasa + normal laptop alsam yine aynı paraya çıkacak. nadir de olsa dış ortamda ya da işte laptop kullanmam gerekiyor.

kasayı nerden toplarım peki? nereyi önerirsiniz? bir bakayım yine de.
  • bass solo take one  (18.07.20 23:09:26)
itopya.com
teknobiyotik.com
sinerji.gen.tr
buralara bakabilirsin pc toplamak için.
  • pangea  (19.07.20 00:06:18)