Bilgisayar nasil cope atilir?

Evde atil durumda bi bilgisayar var.
Masaustu.
2 sorum var.

Nasil atilir bu, konteynira konulur mu?
Ayrica birinin kullanmasini da istemiyorum sonrasinda. Bilgisayar bozuk, acamiyorum su an ama yapilsa tonla da fotografim var icinde :(

hard diskini söküp bağışlayabilirsiniz. sökmesi basit. youtubedan izlerseniz 1 dkda yaparsınız. yaptırmayı niye denemiyorsunuz?

  • glamdr1ng  (16.07.20 22:30:44)
Harddiski sökün çöp konteynerinin yanına koyun. Muhtemelen bir eskici hurdacı alacaktır. Harddiski de bir kablo veya kutu alarak kullanabilirsiniz, gözfen çıkarsıysanız da sağlam bir şekilde imha edin, başka ellere geçmesin fotoğraflarınız.

  • Arthur Dayne  (16.07.20 22:32:13)
Tegv e bağışla.

  • duptıs  (16.07.20 23:12:02)
HD'yi sok. Eger atacaksan matkap ile delmeden yani kullanilmaz konuma getirmeden atma, ya da harici HD'ye cevirebilirsin. Kasayi bagisla, birilerinin mutlaka isine yarar.

  • cooperr  (17.07.20 00:32:39)
çöpün yanına koy 5 dakikada gider kasa.ama hardisk sök ve elde tut.

  • jamswety  (17.07.20 01:46:32)
hayret kimse söylememiş, harddiski sök.

  • veritaslibertas  (17.07.20 09:00:02)