[]

Araba tutmasina cozum

Uzun yola cikilacak 10 saat. Cozumu var mi bunun?
 
Mide bulantısı için hap var. Yoka çıkmadan 30-40 dk önce bir iki tane içmeni öneirirm


  • cemallamec  (16.07.20 19:33:57) 
Bir şeyler okuyup telefona bakınca mı tutuyor?

Arabada arka koltuk ya da otobüste arka sıralar yüzünden olabilir mi?

Ön koltukta oturun ve bir şey okuyacağınızda ya da telefona bakınca kitabı yada telefonu göz hizanıza getirin, kafayı eğmek mide bulandırır.
  • ykyt  (16.07.20 19:34:50) 
Yola çıkmadan yarım saat önce antihistaminiklerden alın. Gözünüz kapalı, yarı uyur ya da uyur halde yolculuk edin. Telefona ya da kitaba bakmayın. Bulantı olursa derin derin nefes alın. Mümkünse mola verip temiz hava alın.


  • pro9it9is9  (16.07.20 19:56:45) 
bulantı durumunda -tansiyon gibi problem yoksa- ağızda erite erite tuz tüketmek de işe yarıyor.


  • the last  (16.07.20 20:47:39) 
Antiem


  • dunyatuhaf  (17.07.20 01:46:51) 
metpamit mi ne vardi eskiden.
tuzlucubuk iyidir :)
telefona kitaba bakmayin. ileriye dogru bakin. duzenli sekilde burundam nefes alip agizdan verin.
  • turbo sadık  (17.07.20 03:43:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.