Şöyle tişörtler giyilir mi?

Kadınım. Ucuza, erkek reyonundan s veya xs şöyle tişörtler alıp giysem çok mu kötü olur model, baskı, kalıp vs. açısından? Bir de zaten minicik bir kadınım, iyice yok olmak istemiyorum içlerinde. E modeller de fazla ucuz veya fazla erkeksi durmasın istiyorum.

www.lcwaikiki.com

Denemek bedava, niye mağaza deneyip görmüyorsunuz?

  • synesthesia  (15.07.20 00:02:26)
İlk 2 çok kötü, diğer ikisi fena değil.

  • alfred  (15.07.20 00:17:38)
Kurukafalı olanlar olmaz. Diğerleri olabilir.

  • pro9it9is9  (15.07.20 00:19:03)
Gayet giyilir. Ben 1.yi begendim en cok kadin icin/genel olarak.

  • hot potato  (15.07.20 00:21:16)
Ben bol giyinmeyi seviyorum o yüzden erkek tişörtleri giyerim birkaç beden büyük. Baskıları daha güzel hem

  • black holes in the sky  (15.07.20 00:36:36)
t shirt bu kadini erkegi olmaz. herhalde ben de kadin corabi giyiyorum. corap iste. erkeklerinki genelde o puantiyeli renkli vs olmuyor.
pantolon da erkekten cikma giyiyorlar. cogu kadin da erkek parfumu kullaniyor. hosuna gittiyse giyin bisi olmaz. ucuz ya da erkeksi durdugunu da sanmiyorum. t shirt iste. baskili olmayinca saglikli oluyor o daha onemli.

  • turbo sadık  (15.07.20 07:50:24)
3. çok güzel

  • since1907  (15.07.20 07:56:56)
ustunde yazi yazan tshirtler her zaman sana daha fazla bakilmasina sebep olacak, insanlar okumaya calisacak vb. kurukafali tshirt hala satiliyormus sasirtici oldu.

ucuz tshirt istiyorsan basic al, siyah beyaz ve gri.
  • try again fail again fail better  (15.07.20 10:25:40)
Ben beğenmem. Giyilmez.

  • tarden  (15.07.20 12:26:57)
Düz renk ya da üzerinde az baskı olan oversizelar güzel duruyor şort ile.

  • kaset  (15.07.20 12:37:02)