[]

Denizbank Sube tasima

Denizbank'ta hesabim vardi fakat yeni ise girecegim yer baska subeden istiyor. X subesinden Y'ye tasimam gerekiyor yani. Ama ikisine de gitmeden evime en yakin subeden bu tasima isini hallederler mi?
 
İşbankta uygulama üzerinden(işcep) istediğiniz şubesine yeni vadesiz hesap açabiliyorsunuz. Belki denizbankta da vardır.


  • Unde bach canim  (08.07.20 00:39:05) 
Bir internet bankacılığında hesap açma menüsünde şube seçebiliyor olabilirsiniz oraya bakın.
Hesap taşıma olarak değil, diğer şubede yeni bir hesap açma olarak yapın işlemi bence, ardından eski şubedeki hesabı da kapatırsınız.
Yeni şubeye gitmeden zor, eğer o şubeyle çalışmayı planlıyorsanız müşteri kaydınızın da o şubeye taşınması iyi olabilir.
  • atom karincanin torunu  (08.07.20 00:39:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.