Naber? Nasıl bi pazar sabahı günü ?

Bekliyor sizi

Kahveyi yaptim, elektrikler kesildi. Ince memed okuyorum. Henuz cocuklar uyanip sokaga inip ciglik atmaya baslamadigi icin sessiz, guzel. Rüzgar da esiyor.

  • a perfect lie  (05.07.20 08:57:16)
Yarın pazartesi be abi, pazar gününün en kralı olsa ne olur, evdeyim ful yatış

  • paramolacak  (05.07.20 09:12:19)
6 da uyandim, ise geldim, hava cok sicak

aksam 5 gibi eve giderim, yemek yap falan aksam olur...

standart bir pazar iste, ama umut hep var
  • cairo  (05.07.20 09:35:38)
Önce aileyle kahvaltı daha sonra akşam suyuna arkadaşlarla balık tutmaya gideceğiz.

  • mekaniker  (05.07.20 09:39:17)
bi hata yaptım 3 gün sonra kargo firmasından mesaj geldi özel kurye ile dosya teslimatı var diye

aha dedim ihtarname yi çektiler boku yedik, 2 gün napcam netcem diye döndüm durdum

kargo geldi. dergiymiş. adamların haberi bile yokmuş.

rahatladım mal gibi yatıyorum.
  • duyurukullanıcısı  (05.07.20 09:41:59)
Gross markete gittm. Bir pazar sabahı saat 8:30 için aşırı kalabalıktı.

  • 2027  (05.07.20 10:13:20)
Evdeyim.

  • black holes in the sky  (05.07.20 10:53:12)
sabahın köründe elektrik süpürgesi sesiyle uyandım. yıldım artık. keşke insanların medeniyet kodları olsa ve gerekli durumlarda bunlar kullanılabilse. örneğin bu apartmanda a grubu medeniyet koduna sahip olmayanlar oturamaz vs. gibi. hayat bir tık daha kolay olurdu gibi hissediyorum. kiralık ev bakıyorum.

  • sele zeytini  (05.07.20 11:20:06)
hiç bişey beklemiyor anasını satayım. dışarı çıkmıyorum. millet denize gidiyor kafelere gidiyor hastalık yokmuşcasına. ya ben çok abartıyorum ya da insanlar umursamaz.

  • false pretension  (05.07.20 15:11:20)
hizliresim.com

Kızımla birlikte iğneada'da böyle bi sabah yaşadık.
  • antihero  (05.07.20 15:16:51 ~ 15:20:31)
Güne harika uyandım. Çok güzel şeyler oluyor.

  • ruhen hastayim ben  (05.07.20 16:22:54)