[]

İnsan kafası yamulur mu

Öncelikle dalga geçmeyin lütfen. Zaten sinirli ve üzgünüm saçma şakaları kaldıramam. Az önce sinirlendiğim için kafama ve duvara vurdum. Ellerimi yumruk yapıp şakaklarımdan başına vurdum. Ben kafatasını daha sert bir şey sanıyordum ama o kadar değil sanırım. Sanki kafam yanlardan vurduğum için enlemesine daraldı ve üstten uzadı. İnce ve uzun oldu gibi hissediyorum. Aynada bir fark yok ama enlemesine daralmış gibi geliyor. Üst bölgede tam ortada en önden en arkaya kadar tümsek var gibi.

Özellikle tıpçı arkadaşlar varsa ciddi bir darbe alarak kafanın şekli değişir mi böyle?


 
tıpçı değilim ama dediğiniz mümkün değil. belki şişmiştir tümseği o nedenle hissediyorsunuz.


  • fezagezgini  (30.06.20 14:24:50) 
o şekilde impossible.


  • alt4y  (30.06.20 14:28:12) 
  • angelus  (30.06.20 14:39:11) 
Kafasına top çarpan bi eleman vardı mahallede. Çok sert gelmişti. Çarptığı kısım düzleşmişti hafiften. Kulağının arka kısmıydı.


  • neden beni sevmedin  (30.06.20 14:46:46) 
Bildiğim kadarıyla kafa tası 4 parçadan oluşuyor ve tepede birleşiyor. O yüzden olabilir gibi geldi. Kavunu yanlarından sıkıp daralttığınızı düşünün. Görüntüde bir fark yok ama.


  • black mamba  (30.06.20 15:07:56) 
Mümkün değil.
Kişi bebek değilse, asla yanlardan daralmaz. Başka yönlerden de daralmaz.

  • pro9it9is9  (30.06.20 18:59:36) 
kafam yamulmamış sanırım ama şakaklar düz galiba. müsait olunca fotoğraf atıcam. şakakların darbeyle çökmesi mümkün mü? elimle de dokununca diğer bölgelere göre daha çukurmuş gibi geliyor.


  • black mamba  (30.06.20 23:59:09) 
psikolojiktir o, bebeklerin kafatası değişir en fazla.


  • apurucikipi  (01.07.20 02:34:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.