gizli mobbing midir?

merhaba. yöneticim tüm ekibe davrandığı gibi bana davranmıyor. örneğin herkesle birebir görüşme yaparken bana bu daveti iletmemesi, genel olarak iletişim kurmaktan imtina etmesi gibi şeyler. konuştuğunda tatlı tatlı konuşur seninle ama en son yapılanlar beni gözden çıkardığını gösterdi. siz böyle durumlarda olduğunuzda umursuyor musunuz ben çok mu abartmıyorum?

hakkimi yedirmem, gozden cikardiysa da alttan almanin bir mantigi yok. madem gozden cikardi, gayet gidip long story short anlat benimle olan derdini diyebilirsiniz.

yok ben yuz goz olmam diyorsan sirkette duzgun bir sirketse, ik ya soracan neden ben degerlendirilme daveti almadim, sistemde bir sikinti mi var? gorusmeler iki rounda mi bolundu diye agiz arayip nabiz yoklayacaksiniz.

bu sizin husnu kuruntunuz mu ondan emin olun once.
  • cairo  (29.06.20 11:53:02)
Gidin konuşun gözden çıkartılmış bir personel olduğunuzu düşünüyorsanız ezik ezik çalışmaya devam etmeyin bu daha fazla baskı kurulmasına neden olur üstünüzde. Kapısını çalın konuşabilir miyiz diyin şüphenizden bahsedin delikanlı biriyse ve gerçekten dediğin gibi mobbing yapıyorsa nedenini söyler belki tatlıya bağlarsınız yok siz yanlış anladıysanız o zaman durum açıklığa kavuşur bundan sonra size daha iyi davranır hatta iletişiminiz eskisinden bile iyi olabilir eğer dürüst biri değil ve mobbing yapıyorsa yok ya olur mu öyle şey der ama siz hal ver hareketlerinden anlarsınız o zaman iş bakmaya başlayın derim.

  • solo  (29.06.20 12:16:07)