Balayı sorunsalı

Selam duyuru ailesi, 11 temmuz haftası düğün var sonrasında önceden phuket planlamıstık, tabi gidilemeyecek şu durumda. Bunun yerine istanbul çıkışlı çok uzak olmayan 4-5günlük nerelere gitsek tavsiye otel öneriniz var mıdır? Bozcaada, assos tarafları geldi aklıma. Bir de bonus soru phuket turunu tatilbudurdan almıstık. Zaten kimseye ödeme yapamıyorlar şuan. Burdan bi otel ayarlasak mı yoksa phuket turunu seneye mi kullansak bilemedim. O kadar paraya yurtiçindeki bi otele de vermek istemiyorum.

kalkan daki villaları tavsiye ederim. hem gezme şansı hem de kafa dinleme şansı olur. eve siparişle yemek de söyleyebilirsiniz

  • eipcack  (26.06.20 11:57:06)
phuket turunu seneye erteleyin,o kadar parayı tabiki yurtiçine vermeyin.

yurtiçinde de kaş çok güzel, biz ağustos sonu yine kaşa gideceğiz.
  • benaslinda  (26.06.20 12:02:19)
yani uzak elbette ama ben fethiye/ölüdeniz tavsiye ederim. uçakla gidilmelik. belcekız beach hotel çok iyi.

  • matilda  (26.06.20 12:04:23)
bence iade alamıyorsanız, phuket turunuzu yurtiçi otelde şimdi değerlendirin. seneye, döviz çıktı, o paraya sizi dubai'ye götürebiliriz derler. veya daha kötüsü olur hiçbir yere gidemeyebilirsiniz...

  • malheiros  (26.06.20 12:06:13)