En sevdiginiz Friends karakterleri

Onca sene sonra karantina doneminde nihayet Friends'e basladim. Su an 5. sezonun basindayim. Gercekten soylendigi kadar varmis, epey eglendim izlerken. Siz en cok hangi karakterleri seviyorsunuz? Benim siralama soyle:

1. Chandler: bos repligi yok resmen adamin, her agzini actiginda cok guluyorum.
2. Phoebe: cok aptal, tavirlari asiri hosuma gidiyor.
3. Rachel/Joey/Monica: bunlari ayiramadim, hepsini cok sevdim.
4. Ross: meh. asiri isinamadim basindan beri acikcasi.

Janice ve Phoebe'nin kardesi de cok komik.

Bir de en guzel sezon hangisi sizce? Spoilersiz vermeden soylerseniz iyi olur. 4. sezon finalindeki olayi hic beklemiyordum mesela :D

en az rachelı seviyorum, sanırım en çok da phoebe. ross'a ısınamamanıza üzüldüm ya ross sevilmez mi. sezon olarak 5 6 7 iyi, 8 mehh, 9 ve 10'u spoiler veremeyeceğim için açıklayamayacağım bazı nedenlerden ötürü sevemedim. ama şu an friends izlesem sevemezmişim, karakterlerin biraz sevgi pıtırcığı olması yapmacık geliyor bana. o dönemde karakterleri sevmemin sebebiyle hala izlerken eğlenebiliyorum.

  • pide  (22.06.20 12:58:39)
chandler/joey ikilisi favorim. jennifer aniston'u çok beğensem de asla rachel olarak sevmedim.

  • a darkness coming  (22.06.20 13:09:50)
ben en çok Phoebe ve Chander'ı seviyorum.
Janice'den nefret ederim.
Eğer biri olmayacaksa Monica olmasın isterdim çok da gerekli bir karakter değil bence.
Phoebe / Joey shipliyorum :))
  • matilda  (22.06.20 13:12:43)
chandler favorim.
rachel en sevmediğim.

diğer karakterler arada.
ama ross'u da severim ben. hatta rose > phoebe == monica > joey gibi bir şey sanırım.
bölüm ve sezona göre değişiyor gerçi.

rachel bencil bir karakter. ama zaman zaman karakter sahibi olduğunu gösterdiği durumlar da oldu.

janice'i hiiiiç sevmiyorum.
o çıkınca sesini falan kapatmayı düşünüyordum. o derece. daha fazla rol alsa onun oynadığı yerleri hızlı geçerdim.
  • biseysorcaktim  (22.06.20 13:19:41)
Açık ara chandler. Chandler joey dostluğu olmasa asla izlemem bu diziyi. 4.sezonun başındayım, ilk 3 sezona bakarsam 2>1>3. 3.sezonda çok sıkıldım nedense, monicayı beğeniyorum Racheli sevemedim, phoebe bana uzak biraz ama arkadaş olarak iyidir, rossa gıcık oluyorum itici buluyorum. Bir karakter olmasa herhalde phoebe derdim, olmasa bişey değişmemiş gibi geliyor

  • alicek  (22.06.20 13:42:09)
Joey, chandler, monica, ross.

Rachel ve phoebe'ye karsi notrum

En sevdigim bolum yok zira eski izleyicisi olarak hatrimda kalan bolum yok.
  • Kittie  (22.06.20 13:47:37)
Monica ve Joey benim bebeklerim ^_^
Rachel ve ross’u da severim ama arkadasim olsalar ross ve phoebe beni deli ederdi. Chandler daha notr bir karakter

  • bradshaw  (22.06.20 13:48:59)
Seçemedim adeta... ama Rachel’a bencilliklerinden ötürü sinir oluyorum. Phoebe ise azıcık saf geliyordu bana. Chandler ve monica sanırım en sevdiklerim. Monica’ya benzetiyorlardır huy olarak beni, yemek yapması, titizliği, sürekli herkesin onu evinde toplanması gibi özelliklerinden ötürü. Bu sebeple belki karaktere empati yaptığımdan monica bir tık daha önce olabilir.

  • irene  (22.06.20 14:00:16)
phobe ve joey kesinlikle. ikisinin de şapşallıklarına bayılıyorum.

  • felixtg  (22.06.20 14:28:57)
Phoebe
Bence en akıllısı o. Sarkazm yeteneğine hastayım.

  • catch the arrow  (22.06.20 14:41:12)
Chandler
Ross
Joey, Monica, Rachel

Ben de Phoebe'ye ısınamadım hiç.

Sezon ayrimim yok.
  • epistemic_regress  (22.06.20 15:03:41)
Tabii ki joey. Zaten sonradan adama özel dizi yaptılar, ömrü kısa oldu dizinin ama ben sevmiştim.

  • kimlanbu  (22.06.20 15:07:24)
Chandler ve Joey favorilerimdi. Rachel'i pek sevemedim.

Her sezonu ayrı güzeldi bence.
  • fraise  (22.06.20 15:26:13)
İlk baslarda favori sezonum 6. sezon idi, sonra bir ara 5 oldu, su an sanirim 4 favorim, joey ve chandler uğruna. Favori karakterimi secemiyorum, Chandler'a bayilirim, cogu kisinin aksine Ross'a bayilirim, Phoebe'den vazgecemem, Rachel'i da severim ben, bu Monica ve Joey'yi sevmediğim anlamina gelmez tabii.

Sezon olarak degil de sahne olarak Joey'nin aptalliklarinin abartildigi bolumleri sevmem, her ne kadar kendisinin akilla iliskisi olmamasini sevsem de...
  •   (22.06.20 15:35:38)
Mizahla yoğrulduğu için Chandler ve her şeyi pata pata söylediği için phoebe. Ross'u eyyorlayacak olursam mimikleri ve o üzgünkenki haağğy deyişi çok hoşuma gider.

  • serbest gezen koala  (22.06.20 16:53:30)