kedi taşıma kutusunun kapağı var ya 4 tane yerden kilitleniyor.

1 tanesi koptu.güçlü yapıştırıcıyla yapışır mı? yoksa yenisini mi almak lazım bunun

Her seyi denedim beceremedim. Son care beyaz kelepceler var ya plastik onunla bir yeri sabitlemek ya da yenisini almak. Internette ucuz gerci

  • kablelvuku  (29.05.20 18:25:13)
yapıştırıcıyla yapıştırırsanız kapak çıkmaz hale gelir ki çıkması gerekiyor.
sakin bir kediniz varsa, kediyi kutuya koyduktan sonra kapağın ve kutunun çevresini iki tur koli bandıyla çevirebilirsiniz, bir süre idare eder.
bir de o durumda kutuyu üstten yani sapından değil, alttan kucağınızda taşımanız lazım.

ama benimkilerden biri taşıma kutusunda kendini yerden yere vurup, metal kapısını bile zorluyor, o tarz bir kediyse hemen yenisini almak daha güvenli.
  • blatta hiberna  (29.05.20 18:25:54 ~ 18:27:10)
Ucu çengelli kalın lastik iplerle iki farklı yerden çapraz bağlıyorum, ancak kaymaması için iki farklı yerden ipi üst üste getirebilirsiniz. Sıkı tutuyor.

  • kaset  (29.05.20 18:44:22 ~ 18:45:08)