bana oyun öneriyoruz.

gta v yeni bitirdim. gta vice city bitirdim bundan önce. san andreas var ama oynamadım çok sevmedim onu. gta iv ise 120 tl falan steam'de o fiyata değmez diye düşünüyorum. sleeping dogs yükledim onu da beğenmedim.
gta tarzı, insanı içine çekecek bi oyun var mıdır acaba? türkçe yamasını da bulabileceğim.
öneri bekliyorum. teşekkürler herkese.

mafia serisini oynadın mı?

  • aziz dostum jack  (25.05.20 22:17:32)
(bkz: l.a. noire)

  • Bruce  (25.05.20 22:29:45 ~ 22:30:03)
Türkçe yamasını bilmiyorum ama Saints Row 3 güzeldir.

  • heritage  (25.05.20 22:33:49)
Grand Theft Auto Episodes from Liberty City'e baktın mı? GTA IV eklentisi olsa da tek başına oynanabiliyor, ayrı hikayesi var, gayet güzel oyundur.
www.playstore.com

ya da bunu listene ekle:
store.steampowered.com

indirim zamanı iyi fiyata gelir.
  • late viper  (25.05.20 22:59:56 ~ 23:04:55)
watchdogs vardı 1 ve 2. yine openworld az biraz ilgini çeker. bulabilirsen eski de olsa prototype 1 ve 2 de güzeldir

  • argent dawn  (25.05.20 23:07:41)
Önerilere kendi çaımda cevap vereyim;

*Mafia serisi, 3 hariç güzel oyun ama 1 çok eski, mekanikleri bu devirde sarmaz. hikayesi güzel, yani işleyişi güzel hikayenin. ikinci oyunda aynı, hikayesi güzel ama bence hala oynanır ikinci oyun. Grafikleri bile göze hoş geliyor. Ama 3 çok boş.

L.A. noire dedektiflik muhabbeti sarar ama gta tarzında bir oyun değil. Zaten başları çok güzel olmasına rağmen sonlara doğru aynı etkiyi veremeyen bir oyun.

Sains row 3, evet bu sarabilir. Çünkü absürt bir oyun, yer yer gülersin, bolca eğlenirsin. Gta tarzına giden bir oyun olabilir.

prototype 1-2 ise oradan buraya uçmak, duvarlar tırmanmak falan keyif verici. Sınırsız güç kullanımı gaza getiriyor falan ama görevleri çok boktan, hep aynı şeyleri tekrar tekrar yapıyorsun ve bu çok bayıyor.

Gta 4 ise, gta işte. Pahalıymış benim steam'de var isteyene hesabı paslayayım indirsin. Bence gta serisinin hem fizik, hem hikaye anlatımı konusunda en iyi işi. Sırf ev satın alınamıyor diye gömmüşlerdi şu oyunuaq

haa unuttum watch dogs 1-2 :D Watch Dogs 1'i herkesin, özellikle ubisoft gömücülerinin aksine ben sevmiştim. O karanlık atmosferi güzeldi ama ikinci oyunu sevmemiştim. Ama oynanır oynanmaz dedğil. Fiyatı uygunsa bir bak.
  • eazy  (25.05.20 23:14:37 ~ 23:17:27)
gta tarzı bir oyun gta'dan başka yok aslında. batman arkham serisine bak bence çok başarılı bir seri özellikle 2. oyun.

EDİT: bir de far cry 3 bence hem oynanış hem hikaye olarak güzeldi.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (25.05.20 23:16:23 ~ 23:55:24)
daha ahlaklı takılayım dersen watchdogs derim. birincisinin hikayesi iyiydi bence, ikinciyi henüz oynamadım. GTA gibi tümüyle kanunsuz takılmak zorunda değilsin, seçimi sana bırakması iyiydi.

bu arada mafia 1 için de ağustos ayında remake çıkacak.
  • late viper  (25.05.20 23:25:25 ~ 23:26:16)
far cry 3

  • we are floating in space  (26.05.20 00:13:29)
Just cause

  • baal  (26.05.20 00:34:18)
Kesinlikle Crysis 1-2-3 serisi hem yapımcılar türk hem de konusu etkili

  • un4given  (26.05.20 01:09:46)
gears 5 öneririm hocam.
değme aksyon filmlerine taş çıkarır!
zaten bu gidişle, bilgisayar oyunları iyice sopalayacak film sektörünü.
  • pangea  (26.05.20 14:03:48)