[]

Bu ne şimdi ?

Arkadaşlar az önce twitterda gördüm de bi kadın kadınken erkek oluyor. Ama erkek olunca da gay oluyor. Bu saçma değil mi ya ? Cinsiyet değiştirme ameliyatının kriterlerinden biri de mevcut karşı cinse cinsel isteksizlik , hemcinsine istek duymak değil mi ? Ee kadın erkek olup gay olmuş nası oluyor bu iş. Linç etmeyin lütfen merak ettim sadece.
 
dolaylı heteroseksüellik sanırım bu oluyor


 • nahtoderfahrung  (20.05.20 20:27:14) 
nE ? Googleladım ama bulamadım böyle bişey :D @nahtoderfahrung


 • Esinsin  (20.05.20 20:31:30) 
kadın olarak bir erkekle ilişki yaşasaydı hoşlansaydı duygusal olarak etkilenseydi bu hetero bir ilişki olacaktı

cinsiyet kimliği kadın değil erkek fakat cinsel yönelimi yine erkeklere

böylece erkek cinsiyet kimliğinde gay bir ilişki yaşamayı istiyor yaşıyor

anahtar kelimeler olarak cinsiyet kimliği, cinsel yönelim kavramlarını internetten araştırırsan açıklayan makaleler videolar bulabilirsin
 • freebird5406_2  (20.05.20 20:32:25 ~ 20:35:45) 
@freebird5406_2 tabi çok değişik cinsel yönelimler olabilir de benim bildiğim bu cinsiyet değiştirme ameliyatlarında çok sıkı kurallar var ve kurallardan birisi de bu diye biliyordum.


 • Esinsin  (20.05.20 20:41:04) 
bence erkek olarak erkeklerle ilişki kurma eğiliminde. iç güdüleri o yönde yani.
kadın olarak değil, erkek olarak erkeklerle ilişki kurmak istiyor.
evet gay, gay ama; kadın gay değil erkek gay
benim anladığım bu.
 • pangea  (20.05.20 20:41:09) 
öyle bir kriter var mı bilmiyorum ama. düşününce ikisi bir birinden farklı olabilir. hemoseksüellik/biseksüellik ya da kime cinsel istek duyduğunuz ile nası hissettiğiniz farklı olsa gerek.

kendini kadın olarak değil erkek olarak hissediyor. ama cinsel olarak erkeklerden hoşlanıyor. ben bir gariplik göremedim.
 • fezagezgini  (20.05.20 20:59:08) 
Kadin vucudundaki hali kadinlardan hoslandigi icin erkek olmuyor zaten. Atanmis cinsiyeti kadin ama kendisini erkek olarak hissediyor. Erkek olarak da erkeklerden hoslaniyor


 • Olric  (20.05.20 20:59:13) 
Cinsiyet değişikliğini cinsel tercihe bağladığınızdan karışıyor. Yani kişi kendini erkek hissettiğinden cinsiyetini değiştiriyor, bunun erkeklerden hoşlanmasıyla ilgisi yok.


 • influx  (20.05.20 21:02:20) 
böyle birine rastlamıştım ve kafamı karıştırmıştı benim de:

www.youtube.com

kendisi trans kadınım diyor ama henüz cinsiyet değiştirme ameliyatı olmamış. tamam, bunu anlarım ama biseksüel olduğunu da söylüyor? bana da garip geliyor.
 • the cat in the hat  (20.05.20 21:06:17) 
Cinsel kimlik ve cinsel yönelim farkını araştırabilirsiniz belki bu sorulara cevap bulabilmek için. Kendini kadın ya da erkek olarak hissedip bedenin de bununla uyumlu olmasını istemek başka bir şey. Hangi cinsiyete ilgi duyacağınız kendi cinsiyetinizden bağımsız olarak farklı bir şey.


 • kullanıcıadımbuolsun  (20.05.20 21:15:46 ~ 21:51:36) 
hemcinsinden hoşlanmak farklı, kendini karşı cins gibi hissetmek farklı. neden bunu algılamak bu kadar zor?


 • tabirimekruh  (20.05.20 22:08:07) 
Bu işleri çok karıştırdılar. Binary ken iyiydi.


 • epistemic_regress  (21.05.20 01:52:33) 
etken ve edilgen olma durumu var cinsellikte biz bunları s kelimesi ile söylüyoruz hakaret olarak küfürlerimizde yer alıyor, buradan yola çıkarak kadınken hissettiği başka erkekken başka.

birde aynadaki görüntü durumu var, kendisini erkek olarak gördüğü için göğüsleri ve diğer organları ona yabancı geliyor, sanki onun bedenine ait değilmiş gibi. bir sabah uyandığında bedeninde bir şeyin eksik olduğunu düşün, misalen kolların yok, ne kadar çok yabancılık çekersin buna öyle değil mi? bu kişilerde benzer şekilde bedenlerine yabancılık çekiyorlar falan.

eskiden espri olsun diye ileride kadın olacam sonrada lezbiyen olacağım falan diye kendimle dalga (yalnızlık falan) geçiyordum, öğrendim ki böyle bir şey varmış, bıraktım bu şekilde esprili gelmemeye başladı.
 • selam  (21.05.20 09:12:08 ~ 09:13:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.