[]

iki aylık yavru kedi sahiplendirme - pendik\İstanbul-yalova

Merhaba sevgili sözlük,

26 mart doğumlu bir dişi bir erkek iki kedi yavrusunu sahiplendirmek amacıyla yazıyorum. bebeklerimiz, anne ile birlikte birkaç günlükken sokaktan alındı. yaklaşık iki aydır ev ortamında anne sütü ile büyüdüler. hoplayıp, zıplamaya ve türlü minnoşluklar yapmaya başladılar. anneyi artık çok az emiyorlar. kum kullanıyor ve ıslak, kuru mama yiyorlar. Sanıyoruz ki artık sahiplendirilme zamanları geldi.

Karantina döneminde bize huzur ve neşe verdiler. Eğer kedi sahiplenme düşünceniz varsa ve bir canın sorumluluğunu alabilecek olgunlukta hissediyorsanız; kısırlaştırma ve pencerelerde sineklik şartı ile bebeklerimize talip olabilirsiniz.

Sevgi ve huzur ile kalın

 
merhaba, bu karantina gunlerinde ufakligi ankaraya getirebilecek bir dost bulabilir miyiz acaba?


  • unabomber  (19.05.20 07:48:45) 
@unabomber bu süreçte sanıyorum ki çok zor olur. ayrıca çok küçükler, yolculuk çok yorar diye düşünüyorum. eğer kedi sahiplenme niyetiniz varsa instagramda oldukça yoğun paylaşım var şu ara. isterseniz bir bakın. teşekkür ederim ilanımla ilgilendiğiniz için:)


  • entellektuelmankurt  (19.05.20 10:02:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.