[]

Larengofarengeal Reflü (boğaz reflüsü) geçiren var mı?

Merhaba dostlar. boğaz reflüsü geçiren var mı? Belirtileri arasında olan geniz akıntısı, ağız salgı fazlalığı, boğazda yanma ve akıntı varmış hisi beni en çok etkiliyor. Bu süreçte neler yaşadıniz? Değerli tavsiyelerinizi paylaşırsaniz sevinirim. Teşekkürler :)
 
Çok dikkat etmen ve yaşam tarzını değiştirmek zorunda olduğun bir hastalik. Dikkat edilmezse bir sürü yan hastalığa neden oluyor.nane, kabuklu çiğ domates, kola ve gece yemeğinden uzak durun. Ses tellerinizde felce yol açabilir arada ayva yemeye çalışın veya bir dilim ayvayı bir bardak suda yavaşça kaynatıp için ara sıra.


  • deer hunter  (17.05.20 12:25:53) 
öksürüyorum butun gün,özellikle yemek yiyip yatarsam sabaha kadar boğmaca gibi oksurtuyor ve genizi yakiyor.


  • kreatin  (17.05.20 15:37:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.