Besin takviyesi vb ürün satmak

Merhaba. Konuyla ilgili hiç bir fikrim yok. En azından benim konuyu araştırmak için nereden başlamak gerektiğini söyleyebilirsiniz. Besin takviyesi vb ürünlerin satışını yapan bir internet sitesi kurmak gibi bir fikrim var. Bunu yapan internet siteleri ve Hepsiburada, n11 gibi yerlerde dükkanlar var. Öğrenmek istediğim bunların satışını yapmak için ne tür bir şirket kurmak gerektiği ve bu şirketleri kurabilmek için ne gibi tahsili yetkinlik gerektiği?

Teşekkürler..

Tahsil gerekmez, hatta arttıkça ticaretten uzaklaşırsın. En kolayı şahıs şirketi, sonrasında ltdye geçebiliyorsun büyürsen, masrafı da az

  • kveldulv  (05.05.20 23:10:50)
Supplementler.com bu konudaki açığı doldurdu. Herbalife için çalışmak isterseniz mesaj atabilirsiniz.

  • duseyazar  (06.05.20 00:06:35)
Supplementler.com gerçekten başarılı ve önde geliyor sizin yurtdışında olup burada olmayan ürünleri site altında satarsanız şansınız olabilir zafen n11 ve gittigidiyor sitelerinde bireysel olarak bu işleri yapan var

  • shredd  (06.05.20 02:50:36)