[]

yarım kilo barbun 2 kişiye yeter mi

190 liraymış kilosu pişmiş. yarım kilo alsak 2 kişi doyar mıyız ki bir de barbun mevsimi mi şu an?
 
doymazsınız. 95 liraya değmez. canınız çok istediyse farklı ama.


  • iddaaci  (29.04.20 20:59:04) 
ya git a101'den donuk uskumru al at fırına 300 derecede yarım saaatte mis gibi oluyor. bir kilo balık yersin 30 liraya. yapıştır geç. neymiş bu?


  • alperz  (29.04.20 21:29:25) 
Doymazsınız. Üşenmeyin, 80-100 liraya 1 kg çiğ alın evde kızartın. Temizletirseniz barbunu pişirmek hiç zor değil.


  • tss  (29.04.20 21:45:04) 
Hocam yanlış anlama ama barbun doymak için yenilen bir balık gibi gelmiyor bana. Abartısız soyleyeyim ben sağlam bir aç animda 1 kilo barbunu gömerim ve dönüp arkama bakmam bile.

Bence doymazsınız ve çok pahallı.
  • Filinta61  (29.04.20 22:25:20) 
sade barbunla olmaz! yanına prinç pilavı da lazım.
ikisini karıştırınca süper ötesi oluyor.
prinç pilavı için tarif verebilirm bu arada.
ölçüm hiç şaşmaz! tane, tane olur.
  • pangea  (29.04.20 22:59:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.