Kablo girişi olmadan televizyon

Yatak odasına smart tv almayı düşünüyorum. Bu televizyonu sanırım kablo olmadan evdeki internete bağlasam netflix izleyebilirim? Odada tv kablosu yeri yok, ekstra kablo çekmek de istemiyorum. Normal trt star falan gibi kanalları izlemek için ne yapmam gerekiyor? Bir yolu var mı?

tvnin işletim sistemi varsa ve uygulama dükkanlarında tvlerin kendi uygulaması varsa. o uygulamayı indirip internet üzerinden izleyebilirsin.

  • efruz  (21.04.20 22:23:29)
İnternet üzerinden değil normal tv gibi izlemek istersem bir yolu yok mudur:(

  • mg3929  (21.04.20 22:24:57)
o kabloyu o alete sokmadan normal tv gibi izlemeyezsin.

anca internet üzerinden.
  • fezagezgini  (21.04.20 22:27:39)
Netflix izleyebilirsin ama normal kanalları izleyemezsin. Ya anten kablosu takman lazım, ya da tivibu gibi iptvlerden hdmi çekmen lazım. Tivibu kutusuna da lan lazım tabi.

Ya da en basiti android tabletlerde screen share var. Tabletten bi tv kanalının canlı yayınını açıp ekran yansıtabilirsin. Ama hiçbiri normal tv konforu vermez tabi.
  • jelly bear  (21.04.20 22:29:03)
Iptv ile izlersin

  • kaiserr76  (21.04.20 23:13:18)
anten yayini ile olur

  • kreatin  (22.04.20 07:19:16)
wifili bitane ipbox alıyorsun nextstar'ın. içinde uydu kanalları iptv list olarak geliyor zaten. ama extra iptv satın alırsan digi, dsmart, tivibu gibi platformların tüm kanalları ile dünyanın binlerce kanalı + yerli yabancı diziler fimler gibi binlerce içerik de gelir.

  • duster  (22.04.20 08:48:26)