[]

komşu sorunu

çok sayıda kuş ve tavuk besleyen komşularımız var çok şikayetçiyiz nereye şikayet edilir. (bursa)
 
Zabıta veya polise şikayet edebilirsiniz fakat önce sakin, olgun şekilde konuşmanızı öneririm. Rahatsız olduğunuzu özellikle dile getirin mümkünse rahatsız olan başka birini daha bulun. Şikayetçi olursanız huzursuzluk daha da artacaktır.


  • kanlakarisikyagmur  (21.04.20 15:03:09) 
ayni seyi ben de sormustum. hicbiri ise yaramiyor. zabitaya telefon ettim dediler ki hayvanlari koruma kanunu bidi bidi.. zirvaladilar, ancak o hayvanlar pis bi ortamda yasiyorsa bu sebeple gelir uyarabiliriz dediler ama gurultu kirliligine birsey yapamayiz deyip kapattilar.

ben kafaya koydum sahsen bi gece kumeslerini basip tum tavuk ve horozlarini cop posetine koyup merkezden uzak ucra bi yere goturup birakcam. insan dedigin laftan anlar cunku. komsuyla da konustum hic orali olmadi.
  • superfluid  (21.04.20 15:16:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.