[]

yuz kremi onerisi

kardesime hediye almak istiyorum. siyah noktalari giderici bi krem istedi. instagramdan sinoz filan gormus alma dedim. bi oneriniz var mi? yagli bi cildi var. maske, nemlendici vs ne almak gerekir?
 
kiehl's başarılı bu konuda


  • sadakatsiz  (19.04.20 14:56:53) 
Temizleyici jel: Avene Cleanance / Bioderma Sensibio / Babe Stop AKN Cleansing Gel
Tonik: La Roche Posay Effaclar Tonik 200 ml Yağlı/Akneye Eğilim Gösteren Ciltlere Mikro-Soyucu
Krem: Babe Stop Akn Onarıcı Nemlendirici Krem / Babe Stop Akn Mattifying Moisturiser
Maske: Claderm Kil Maskesi / Dermoskin AcGun Arındırıcı Maske

Bu markaların çoğu her dermokozmetik sitesinde vardır. Hepsini tek bir yerden alabilirsiniz. Genel olarak yağlı/karma ciltler için La Roche, Babe, Bioderma ve Avene markaları iyidir.
  • jacque  (19.04.20 17:35:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.