[]

mail adresi kurtarma ihtimali

eski bir yahoo mailim var. şifresini unuttum. maili kurtarmak için başka bir mail adresine kod yollandı diyor ama o siteye gidince böyle bir kullanıcı yok demekte. bir çıkış yolu var mı?
 
Ele geçirilen bir yahoo mail hesabımı, yetkili kişiye ayrıntılı bir açıklama yazdıktan sonra kurtarabildim. O mail alışveriş için kullanılıyordu. Dolayısıyla, nerelerden alışveriş yaptığımı sordular. Migros, Hepsiburada vs. diye yanıtladım ve ikna oldular.
Şifre sıfırlama sırasında öyle bir seçenek çıkmıştı, yetkiliye yazmak gibi.
Bir de gerçek adımla bir yahoo mailim vardı. Birini kurtardıktan sonra onun için de aynı şeyi yaptım. Hatta kurumsal mailimi verdim. Pozisyonumu kanıtladım. Ona ikna olmadılar.
Sanırım ikinci kez denediğim için.
  • pro9it9is9  (19.04.20 15:50:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.