Yeni iPhone SE alınır mı?

link burada: www.apple.comç-ekran-64gb-beyaz

şu an iPhone 7 256 gb kullanıyorum. bataryası leş halde. bataryayı değiştirmeyi düşünüyordum ama acaba direkt yeni iPhone SE'ye mi geçsem acaba? ne dersiniz?

iphone 7 varsa gereksiz. 5s falan neyse. bataryayı değiştirin bence.

  • jelly bear  (15.04.20 20:47:34)
7'den geçilmez işlemci ve kamera hariç bir değişiklik yok gibi. yani günlük kullanımda a10'la a13 farkı da pek hissedilir değil, apple çok iyi işlemci yapıyor. o yüzden kesinlikle gereksiz. illa upgrade yapmak istiyorsanız 5800'e iphone xr alın, ekran büyür farklı telefona geçtiğinizi anlarsınız.

  • signore  (15.04.20 20:54:33 ~ 20:54:39)
7'den buna geçilmesi biraz garip kaçar gibi ya. ben olsam bütçeyi zorlar iphone 11 alırdım. 6800'e bulunuyor.

  • avatar is back  (15.04.20 20:54:35)
dolar kazanılıyorsa ve 400 dolar verilecekse alınır. tl kazanılıyor ve 5200 lira verilecekse alınmaz. küçük olması falan iyi hoş da bildiğin ilkel bir tasarım artık yani..

bu arada eski SE'de 400 dolardan çıkmış ve tr'de 1800 liradan satılmış, fyi.
  • nabrukk  (15.04.20 20:59:31)
@nabrukk good old days :D neyse 7'de kalayım o zaman bataryasını değiştirip.

  • yeteramadenedimherseyi  (15.04.20 21:11:55)
iphone 8 ile nerdeyse birebir aynı. sadece işlemciyi yenilemişler. insan ekran kasa oranını arttırı bari tuşu kaldırır. eski tip home tuşu olan telefon yeni bir model değildir bana göre.

  • mr.goodcat  (15.04.20 21:17:37)
nabrukk+1 Ingiltere fiyati da 419 pound. 120 dolar fazla oduyorlar Amerikadaki adamlardan. Hic degmez bence, Androidden Iphonea gecmis adamim, adana conolari kadar genis kufur haznesine sahip oldum ios sayesinde. Korona olaylari yuzunden telefonu da degistiremiyorum, Iphonelar cop resmen.

  • freedonia  (15.04.20 22:06:31 ~ 22:07:36)
bende eski se var. yenisini alabilirim diye düşünüyodum ama 5200 lira vermem. aslında hemen de almayı düşünmüyordum zaten 1 sene filan bekler fiyatı biraz düşünce alırım diyordum ama bu korona sonrası zaten fiyatlar ne olacak belirsiz. seneye de pek düşüş olmaz herhalde bakalım artık.

  • tepedeki psychedelic adam  (15.04.20 22:25:34)
geçilmez gibi, versus.com buradan karşılaştırmayı inceleyebilirsiniz.

  • mor.inek  (16.04.20 00:27:17)
iphone se'yi almamin sebebi tasarimini sevmemdi. simdikinde tasarim yok. les gibi bir sey cikartmislar.

alinmaz.

siz de bataryanizi degistirip kullanin.
  • Leonardo~Da~Vinci  (16.04.20 00:51:54)
arkadaşların dediği gibi xr veya 11 daha mantıklı duruyor. Ama normalde 400 dolar artı azıcık vergi olsa güzel telefon bence. Türkiye şartlarında kötü ama.(ne iyi ki)

  • nhk ni youkosu  (16.04.20 01:17:35)
İphone 7 ile İphone SE arasında sadece çip farkı var. Boyut falan bile aynı. Evet A13 çok daha iyi bir çip ama sırf telefon değiştirmeye değmez.

Bataryayı yenile geç.
  • noluyo yaa  (16.04.20 02:15:48)