Skyrim'i bitirdim mi? -spoil-

70 level oldum. hile falan yapmadım level konusunda.

alduin'i birazdan kalıcı olarak öldüreceğim.

miraak'ı öldürdüm.

vampir lordunu da öldürdüm.

hırsızlar loncası, karanlık kardeşlik, yoldaşlar... bunları da yapmayacağım.

iç savaşa hiç karışmayacağım. iki tarafı da sevmiyorum.

şehirlerdeki görevlerin de çoğu bitti ama ufak tefek kalmışsa da önemli değil.

daedric görevleri de bitirdim. 1-2 tane kaldı ama zaten en baba düşmanı 3-5 saniyede kesiyorum tek el kılıçla. demircilik, tılsımcılık 100. 2 kıçıkırık item için daedra egosu çekemiyorum. rp yapıyoruz sonuçta.

bana 5 tane çiçek getir, bunu götür bilmem neredeki kime ver... gibi küçük yan görevler dışında görev kalmamış diyorsanız bitireceğim oyunu. 350 saat olacak neredeyse. sıkıldım da biraz ama tadını almadığım yer kalmasın istiyorum.

teşekkürler.

80 level olmaya kasarım diyorsan gizli bir görev var. 80 level olduktan sonra büyük şehirlerden birinde öyle boş gezinirken bir postacı geliyor ve mektup veriyor. herifin ismi Ebony Warrior diye geçiyor. seninle kapışmak istediği falan yazıyor. Gidiyorsun herife diyalof falan yok bildiğin kapışıyorsun. Ve sahiden çok çok çok zor herifi dövmek. Ben de hilesiz oynuyordum herifi bir türlü kesememiştim. herifin ismini söyledim ama sakın yutupta, google'da falan arama, 80 level ol ve haber bekle :)

Miraak'ın olduğu ek pakette de hazine avı görevi var. Tamamlarsan çok güzel bir zırh kazanıyorsun.

Yine miraak'ın olduğu ek pakette Karstaag diye bir dev boss var. Bu dev de çok çok çok zor ama ebony warrior gibi 80 level olmayı beklemeye gerek yok. Onu kesip kendini test edebilirsin.
  • eazy  (10.04.20 22:57:33)
ben sizden olsam, (git: www.nexusmods.com)adresinde ki, modlara bir göz atardım.
oyunu bambaşka bir hale getiriyorlar!
içlerinde yepyeni senaryolar içerenler olduğu gibi bambaşka oynanış mekanikleri ekleyenler de var.
  • pangea  (11.04.20 00:43:48)