Kızlar; 2 metre sizin için fazla mı?

Liseden beri tanıdığım yakın bir erkek arkadaşım var. Hali vakti yerinde, ortalama tipte bir insan. Düzgün bir çocuk. Bu arkadaşın sadece lisede bir kız arkadaşı olmuştu. Onun dışında hiç olmadı. Plaza ortamında çalışmasına rağmen kimseyi bulamadı 8 senedir.

Geçenlerde yakın bir kız arkadaşımın kız arkadaşıyla tanıştım ve ikisini çok yakıştırdım kafamda. O günün akşamında yakın arkadaşıma bi çıtlatır mısın, çocuğu göster falan dedim. Kız da yalnızmış çünkü, olabilirmiş.

Ama kız, iyi hoş da 2 metre de çok yaa napıyım öyle çok uzun falan demiş. Hani 1.85 1.90 okey de 2 orantısız kaçıyor, psikolojik sınırın üstünde demiş.

Benim de şimdi kafama takıldı, acaba çoğu kadın böyle mi düşünüyor? Ben 1.90'ım ama hiç böyle bir sorun yaşamadım. Genelde tavırları başta uzun gelmiştin ama sonra normal gelmeye başladı şeklinde oluyor. Ama 10cm fazlası için kalp kırıyorsanız, ayıp yav.

Edit: Arkadaşım tam how i met your mother'daki Marshall Eriksen klonu.

(Bkz: bir arkadaşımın sıkıntısı)

Bence kuzlar için bu sidik yarışı gibi, elbet en uzunu benimki olsun diyen çıkar, üzmeyin canınızı
  • Unde bach canim  (10.04.20 12:10:37)
kız arkadaşınız boyu önemli burada. ben kısayım ben de kabul etmezdim.

  • damla sakızlı dondurma  (10.04.20 12:14:17)
Bence çok değil. Öyle olsa basketçiler yalnız kalırdı.

  • glutamin  (10.04.20 12:23:31)
Yani ben olsam kısa boylu bir erkeği bu şekilde geri çevirebilirdim ama 2 metreyi geri çevireceksem sebebi bu olmazdı

  • kitap arasında kalmış silgi tozu  (10.04.20 12:38:08)
Sırf uzun diye negatif mi yaklaşılır. Elektrik alamamış demek ki.

  • fezagezgini  (10.04.20 12:45:04)
1.55'ten halliceyim. buradan bakınca hepiniz uzunsunuz. 1.80, 1.90... bana hepsi 2 metre zaten. bana farketmezdi yani, kimseyi sadece boyu nedeniyle (kısa veya uzun) geri çevirmedim, çevirmem.

  • pati  (10.04.20 12:48:28)
1.75'im, o yüzden benim için ideal.

  • tabirimekruh  (10.04.20 13:00:08)
Boyum 1.86 kadınım karşımdaki kişinin benden kısa olmasını hiçbir zaman dert etmedim bu kadar uzun olmasını da dert etmezdim asla.

  • eylul  (10.04.20 13:00:35)
1.75 ve üstü kadınlar için normal.

  • chitosan  (10.04.20 13:10:28)
Kadınlar standart üretim değil ki; 180 kadınsa 2 ok; 160 ise arada 40 cm fark var o kötü duruyor.

170+ ise 2mt sorunsuz bence.
  • lcha  (10.04.20 14:29:29)
sorun olsa da birçok uzun kadın var. 1.80 olan kadınlara yürüsün.

  • black mamba  (10.04.20 14:34:09)
bazı kadınlar özellikle uzun arıyor. bence avantaj.

  • jelly bear  (10.04.20 14:52:15)
Kadınlarda boy olarak psikolojik taban sınır vardır da tavan yoktur. En azından benim için öyle. Amaan gönüller bir olduktan sonra boyu 3 metre olsa da olur.

  • helena  (10.04.20 15:12:17)
170im bana göre çok uzun.
ama kendi boyumdan bağımsız olarak, yapılı biriyse bir şekilde dengeleyebilir, aksi takdirde slender man gibi gözüküyor :)

  • fingers of fury  (10.04.20 15:48:20 ~ 15:49:10)
Kadinin boyuna gore absurd gelebilir ama tek basina reddetme sebebi degil bence, muhtemelen cok begenmemistir de genel olarak.

  • pike  (10.04.20 18:45:03)
İşin şu tarafi da var:
2 metrelik adam çöp adam değilse en az 100-110 kilodur.
Yatak kısmı da var daha doğrusu bir aşamada olacak demektir sözkonusu olan iliskiyse yani, belki o kismindan emin olamamıştır, korkmustur, ohaa.. demiştir vb. tabi bu ayrıntıları söylememiştir açıkça.
  • encokbenisevinnolur  (11.04.20 02:10:39)
Olabilir evet, yapılı da biraz. 120 kilo rahat vardir.

  • ananiyimioguz  (12.04.20 19:41:01)
Ben çevrimde bence 2 metreyi beğenmeyecek kız arkadaşım yoktur. Yani şu anlamda, sırf uzun diye görüşmemezlik/konuşmamazlık yapmazlar. Bana gelince, ben uzun boylu insanları beğeniyorum genelde. Boyum 1.58, 2 metreyi hiç problem etmezdim. Ama muhtemelen 2 metre birisi beni ilk bakışta görmez.

  • irene  (12.04.20 19:49:50)
Boyum 1.63. Vakti zamanında 2 metreye yakın bir sevgilim olmuştu. Yolda falan yürürken iletişim kuramıyorduk anca oturacağız da öyle birbirimizi göreceğiz. O yüzden sıkıntı.

  • ruhen hastayim ben  (17.04.20 22:50:46)