Belediyelerin sokak yikamasi

Bir ise yariyor mu ya tonlsrca su bosa mi gidiyor?
Yakinda bir de su kitligi olacak sonra niye oldu.

işe yaradığı yok aksine bir ton zararı var.

  • candide  (27.03.20 19:14:15)
yerden virüs kapmanın olasılığını düşündüğünüzde %0,0000001 bile değil ama belediyeler şekil yapmaya çalışıyor işte.
o sular temiz su/ içme suyu değildir inşallah.

  • ozdek  (27.03.20 19:24:39)
belediyelerin göz boyaması boş iş +1

  • basond  (27.03.20 19:31:35)
Boşuna masraf abartan türk halkının en güzel örneği dostlar alışverişte görsün o deterjan kimysal neyse çevreye habitata zararı var.

  • yeliz adeley  (27.03.20 19:59:35)
şöyle bir duyuru var. ilginizi çekebilir;

www.eksiduyuru.com
  • biseysorcaktim  (27.03.20 20:20:06)
Uzmanların dediğine göre virüse karşı çok fazla etkisi yokmuş ancak halkın psikolojisini rahatlatmak için yapılıyor olabilir. Malum belediye sokakları yıkamasa bu sefer niye belediye sokakları yıkamıyor diye ortalığı velveleye verecek bir kesim var ülkede.

  • acebi  (27.03.20 22:56:41)