Korona kendiliğinden geçiyor mu?

Ateşim falan yok, boğaz ağrısı yok ama öksürüğüm var. Korona olduğumu düşünüyorum. Eğer koronaysam kendiliğinden geçer mi?

Geçebilir.
Birçok kişide zaten belirti bile olmuyor ve taşıyıcı olarak başkalarına bulaştırıyorlar.

  • pro9it9is9  (27.03.20 01:39:39)
ateşiniz yok, boğaz ağrınız yok, sadece öksürükle nasıl corona'ya kanaat getirdiniz?

öksürüğün daha bilinen bir sebebi zaten var. (bkz: bronşit)

kötü bir niyetim yok, gerçekten merak ettim nasıl corona olduğunuzu düşünüyorsunuz?
  • late viper  (27.03.20 01:51:29)
göğüste bir doluluk hissi var. balgam geliyor ama az.

  • insomniac  (27.03.20 01:57:40)
yanıt halen bronşit...

  • late viper  (27.03.20 01:59:06)
doktor değilim o yüzden bilemem tabii ki, milyon tane hastalık vardır bilmediğimiz fakat bir kronik bronşit hastası olarak, tecrübelerime dayanarak @lave viper +1 diyorum.

  • evandro roncatto  (27.03.20 02:27:12)
korona değilsiniz. benzer semptomları şu an bir sürü kişi sürekli evde durmaktan yaşıyor.. ev akarları, gözkmeyen tozlar vs. sürekli evde durmaya alışkın değiliz. çok normal endişelenmeyin.. bol su ve bitki çayı tüketin.. korona belirtilerinde ateş, boğaz yanması ve ciğerden koparak gelen öksürük vs çok daha beraber eşlik eden semptomlar var.. sakin olun.

  • total paranoia  (27.03.20 02:43:20)
Balgam varsa bakteriyeldir

  • neysene  (27.03.20 06:06:14)