[]

Online Eğitim Yapabilmek İçin Ücretsiz Program

Var mı? 10 kişilik arkadaş grubundan herkesin hakim olduğu bir iki ders var. Biz yüz yüze görüşmesek de ders yapabileceğimiz bir program ihtiyacımız var.

Var mı bilen?


 
microsoft team
zoom

  • pislick0  (26.03.20 10:18:37) 
Zoom kullanabilirsiniz, bu aralar çok yaygın ve popüler. Tek sıkıntısı ücretsiz versiyonda 40 dk. kullanıma izin veriyor olması. Her 40 dakikada bir yeni oturum başlatırsanız sorun olmuyor.


  • tss  (26.03.20 10:18:52) 
@tss

zoom'un 40 dk sınırını yeni oturum aşarak çözmekten bahsetmişsin de şunu soracam yeni oturum yeni link demek değil mi? katılımcılara yeni linki tekrar göndermek gerekecek sanırım?
  • jugador  (26.03.20 10:32:23) 
@jugador senin kendine ait yayın numaran oluyor. o numara değişmiyor. yayın 40 dk sonunda kapanınca aynı numaradan geri bağlanıyorlar


  • onkiloversemtamamım  (26.03.20 10:47:31) 
zoomda 40 dakikanin sonunda bir mola verirseniz sorun cozulur :)


  • tahtakafa  (26.03.20 13:13:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.