[]

true detective 2-3. sezon mu how to get away 6.sezon mu

how to'yu geçen senelerde izlemiştik 5 sezon. son sezonu iyidi de arada çok sıkıcı sezonları oluyor. yine öyle midir boşuna izlemeyelim.

ikinic iseçenek de ilk sezonunu izlediğimiz tru detective'in son 2 sezonuna başlamak.

ikisini de izleyen varsa akıl verirse süper olur.

teşekkürler.

 
True detective 2. Sezon. Final bölümünü on defa izleyebilirim. Bu türde çok saglam bazı dizi örnekleri yazayım.
The missing.
Night of
Bron Brown
The killing.
Happy Valley
The sinner
Cardinal
The fall( dizi olan)
  • deer hunter  (22.03.20 16:32:16) 
True Detective 2 ve hele hele 3. sezonu 1'e hiç yaklaşamıyor. Ama 2 yine de izlenir, çünkü çok karakter var. Ben pişman değilim izlediğime. 3'ü sallayabilirsin ama...

Diğer diziyi izlemedim ama yine de akıl vereyim dedim.
  • malheiros  (22.03.20 16:33:31) 
true detective'in ilk sezonu o kadar muazzamdı ki, diğer sezonların gerek sinematografik olarak, gerekse de anlatım derinliği olarak ona yetişemeyeceğini düşünüyordum. öyle de oldu.
bunun haricinde, ture detective sevene, boardwalk empire ve the wire öneririm.

  • pangea  (22.03.20 17:05:02) 
true detective tabi ki.
bozuk plak gibi 2. 3. sezon şöyle kötü böyle kötü diyenleri aldırmayın. 2. ve 3. sezonuda çok güzel.

  • paco de lucia  (22.03.20 19:58:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.