[]

Çamaşır ve bulaşık makinesi önerisi?

4 yıl idare ettirecek ama temiz, uygun fiyatlı önerileriniz nelerdir?
4yıl sonra ikinci ele bırakacağım. 
hocam arçelik çamaşır ve bulaşık makinemiz var. babam dünyanın en laf anlamaz, kazıklanmaya müsait, dediğim dedik ve saf insanı. iyidir diye gitmiş ikisini de arçelik almış. bilhassa bulaşık makinesinde yemin ederim böyle bir şey olamaz. bildiğin leş gibi çıkarıyor bulaşığı. bak az yıkıyor falan demiyorum. o kadar fırçalıyoruz bulaşıkları, ona rağmen iğrenç yıkıyor. çamaşır makinesi desen bir tık daha iyi ama deterjanlı çıkarıyor çamaşırları. ve kokutuyor.

20 sene önce belki iyiymiş ama bir tamirciden duyduğum şey: artık tasarruflu cihaz üretiyoruz diyebilmek için her şeyden kısıyorlar.

arçelik almanı tavsiye etmem.
  • ya ben lan neyse  (21.03.20 18:46:50) 
Ragal ve yq altus al geç o zaman. Sıfır olduktan sonra dört yıl hayli hayli idare eder.


  • antihero  (21.03.20 18:49:43) 
+ ya ben lan neyse
arçelik'le ilgili ben de çok olumsuz şeyler duydum.
şu anki evimde çamaşır makinesi olarak siemens ve b.makinesi olarak da beko kullanıyorum.
modeller biraz eski; ama ikisinden de memnunum.
  • pangea  (21.03.20 19:23:01) 
ALTUS


  • yetkili birine benzeyen abi  (21.03.20 22:26:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.