[]

Tetanoz difteri aşısı ne kadar sürede bir uygulanır?

Ağustos 2019'da askerlik nedeniyle bu aşıları olduğumuz söylendi ancak ardından kan tahlili yaptırmadım. Şimdi Mart 2020'de bu iki aşıyı tekrar olmam sorun olur mu? (Yurt dışında okul istiyor)
 
aşı karnenizi çıkartın gösterin. ömürlük o aşılar çünkü


  • hosein  (18.03.20 13:36:31) 
Aşı karnem yok. 32 yaşındayım. 1988 yılındaki bir belgeyi annemin 32 yıl sağlayacağını düşünmüyorum ki zaten o yıllarda verilmiyordur. Internette ömürlük değil de 10 yıllık yazmışlar aslında emin olamadım bir sağlık personeli yanitlayabilirse sevinirim.


  • howfaristhesky  (18.03.20 13:40:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.