[]

sucuk paketinde içindekiler ve diğer bilgilerin olmaması yasak değil mi?

bugün şok markette coşkun marka sucuk gördüm. üzerinde ne üretici adresi yazıyor ne içindekiler kısmı var. hiçbir şey yok nerdeyse. bu yasak değil mi?

resimler:

ibb.co
ibb.co

 
yasak bakanlığa şikayet edebilirsiniz


  • argent dawn  (14.03.20 18:39:10) 
kesinlikle yasak.

lütfen instagram'da "gıda dedektifi" ile de iletişime geçin. o sayfanıın yayınlaması çok daha hızlı sonuç getiriyor.


__________
Gıda Dedektifi'ne 0(543) 290 68 72 no'lu Whatsapp hattı üzerinden ulaşabilirsiniz.
wa.me
  • jamiro  (14.03.20 19:31:11 ~ 19:33:19) 
Yazıyor ya kocaman coşkunlar diye altında da web sitesinin adresi var. İletişim kurmak isteyen web sitesinden iletişim kurabilir.


  • acebi  (14.03.20 21:45:36) 
hocam işlenmiş et almayın dışardan. evde sucuk yapmak düşünüldüğü kadar zor değil.


  • morcivert  (14.03.20 22:15:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.