[]

Alan adı tescili ve mail yönlendirme için firma önerisi

ismimsoyismim.com şeklinde bir alan adım var yıllardır. GoDaddy'den almıştım ve düzenli olarak yeniliyordum. Mailimi de kişisel gmail adresime yönlendirmiştim.

Bu godaddy'nin fiyatları günden güne anlamsız yükselirken verdikleri hizmetler de günden güne azaldı.

En son iki hafta önce mail attılar "ücrestsiz mail hesabınızı kapatıyoruz, ayda 5 dolardan başlayan paketlerimizden birini seçin" diye...

Ben de domaini (twitter adresine forwardlanmış durumda) ve maili başka bir firmaya taşımaya karar verdim. Önereceğiniz yabancı yahut yerli firma var mıdır müşteri memnuniyeti yüksek olan, adam gibi ve sürpriz sıkıntıları olmayan türden?

 
yandex kurumsal'a bağlayın niye uğraşıyorsunuz ki?


  • jugador  (14.03.20 17:01:40) 
Vargonen


  • kaset  (15.03.20 00:00:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.