İnternerten alışveriş için kart

İnternetten alışveriş için kredi kartı olmayan bir şey istiyorum. Bankaya gidip vadesiz hesap açtırsam bunla internetten alışveriş yapabilir miyim. Onerebileceginiz bir banka var mı en iyisi hangisi? İninal vs. Kartlari onermeyin lütfen. Teşekkürler

havale ve eft kabul eden site bulman lazım. hepsiburada havale ve eft destekliyor.
hesap açarsan yeter.

  • sutlu nescafe  (06.03.20 22:05:42)
Sanal kart kullanabilirsiniz. 25-26 yaşından küçükseniz garanti'nin genç paracard hesabı gayet kullanışlı masrafı yok.

  • GoodMorningTeacher  (06.03.20 22:05:47)
cepteteb, enpara.
kredi kartlarına başvurmayın yeterli.
yıllarca enpara banka kartıyla online alışveriş yaptım. fakat bazı siteler sıkıntı çıkarabiliyor nedensizce. debit kart sevmiyorlar.
  • ozdek  (06.03.20 22:10:33)
sanal kart +1

simdi kullandim hatta. bankanin mobil uygulamasindan kolayca halloluyor.
  • icim urperiyor  (06.03.20 22:10:50)
Banka kartınız varsa bir sanal kart oluşturun. Kredi kartı özellikli onödemeli kart

  • biseysorcaktim  (06.03.20 22:11:38)
her site banka kartı kabul etmiyor. o yüzden kredi kartı şart. güvenmiyorsan da sanal kart kullanırsın olur biter.

  • jelly bear  (06.03.20 22:16:21)
Valla İng Turuncu Extra, Enpara, Akbank Neo bunlar hep debit kartı yani hesap kartı, kredi kartı değil. Yıllardır bunlarla online alışveriş yapıyorum, bir problem yaşamadım.

  • nabrukk  (06.03.20 22:37:19)
sanal kart
yada illa sanal olmasın derseniz ininall. istediğiniz kadar yükleme yapıp sonra kullanırsınız istediğiniz yerde.
ininall'ında kendi içinde sanal kartıda var.
  • morcivert  (06.03.20 22:59:46)
Garantide vadesiz hesaba bağlı sanal kart oluşturabiliyorsunuz. Diğer bankalarda bildiğim kadarıyla sanal kartlar sadece kredi kartına bağlı olabiliyor.

  • inheritance  (06.03.20 23:18:26)