[]

netflix turkiye'den tamamen mi cekildi?

bir ara bir seyler donuyordu internette netflix'e erisim engellendi diye, ben sadece deneme kismina erisimi kaldirdilar diye biliyordum ama netflix hesabi alacaktim alamiyorum 1 saattir. tamamen mi engellendi erisim? kriz geciriyodum az daha
 
üçgün önce izledim dizi, en son sağlamdı.


  • hosein  (06.03.20 15:23:57) 
sadece 1 aylik ucretsiz deneme uyeligi kaldirildi


  • sweetoffice  (06.03.20 15:25:07) 
sign in'le login'in aynı şey olduğunu kaçırıyor olabilir misiniz? sign in'e basınca şifre sıfırlamaya mı yönlendiriyor?


  • kobuzchu kiz  (06.03.20 15:41:10 ~ 15:41:32) 
yahu aynı şey de niye giriş yaptırmıyor? uygulamadan sign in falan yapamazsın diyor, help kısmından giriş yapamıyorum'a tıklıyorum şifre sıfırlamaya yönlendiriyor. hadi şifreyi de sıfırladım tam 3 kez tekrar geldim sign in'e yok yine uygulamadan falan giriş yapamıyorum. bu kez normal masaüstünden de giriş yapamıyorum. üyelik aldık boşuna. bence daha önemli bir detay kaçırıyorum di mi kobuzcu kız ne dersin:)


  • pelovann  (06.03.20 15:55:08) 
Uygulama mobil mi yoksa windows uygulaması mı? Mobilse ios mu android mi? Ya da televizyon mu?

help.netflix.com şuradan bir bakar mısınız ne önerdiğine

help.netflix.com bir de buraya
  • kobuzchu kiz  (06.03.20 16:00:24 ~ 16:01:08) 
Yeni üyeliği önceden ücretsiz kullandığın mail ile aldıysan böyle bir salaklıkla karşılaştım ben de.

Sanırım bu kısıtlama ve geçiş kısmında bir yazılım problemi yaşıyorlar, ya da farkında değiller.

Müşteri hizmetlerini arayın, derdinizi anlatın.

Büyük ihtimal ile daha önce netflix ile kullanmadığınız bir mail adresi isteyip sisteme bunu tanıtacak, siz de bundan sonra bu üyelikle giriş yapacaksınız.

Uygulamayı komple kaldırıp yeniden kurmayı da deneyin bence.
  • John Bloor  (06.03.20 16:20:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.