Mi band 3 benimle eğleniyor mu?

Mi band 3 bilekliğimi notify isimli bir uygulama ile kullanıyorum. Bugün 1 buçuk saat kadar tempolu yürüyüş yaptım. Ekran görüntüsünde olduğu kadar kalori yaktigimi gösterdi bana hiç inandırıcı gelmedi.

Dinlenme nabzım 70 bpm civarında seyrediyor normalde.

Neden bu kalori yakımını bu kadar şişirmis anlayamadım.

Uygulamada saçmalık olabilir mi sizce?

yok normaldir.

kalori hesaplama aracı olan bir siteye girip, boy, kilo, yaş, cinsiyet girip 1 saatte yürüyerek ne kadar kalori yakacağını hesaplayıp kontrol edebilirsin

ama şöyle de bişey var, kalori çok bişey ifade etmiyor. yağdan yakmak var, kastan yakmak var, sindirilmiş besinden yakmak var.

kilo vermek için gerekli olan yağdan yakmak.
  • hem şişko hem deli  (05.03.20 20:47:52 ~ 21:05:03)
İlginç, 1 kilo 7k kalori, böyle yürüyerek ayda 4 kilo verebiliyorsun sadece yürümeyle, bana da abartılı geldi mesela ben endomondo kullanıyorum telefonda bugün 7km civarı yürüdüm 450 kalori dedi

  • alicek  (05.03.20 22:55:36)