[]

İngilizlerin takıldığı forum sitesi

Donanımhaber, ekşi ya da benzer tarzda yorum, tartışmanın döndüğü İngiliz native adamın takıldığı bildiğiniz siteler var mı?
 
Reddit subreddit’leri?


  • yeteramadenedimherseyi  (05.03.20 18:55:54) 
@yeteramadenedimherseyi eyvallah da orda içime fenalık geliyor karman çorman herşey, kullanıcısına Allah sabır versin


  • neverletyougodown  (05.03.20 19:07:49) 
Tomshardware var ama?


  • le jeune turc  (05.03.20 19:22:38) 
quora?

reddit=internet gibi bir şey yalnız. aradığın reddit aslında da quorayı da seversin.
  • AlsterWasser  (05.03.20 19:27:24) 
@le jeune turc geek adam işi o ya, daha genele hitap etse Noolacak bu Brexit'in hali, Durham'da Corona çıkmış beyler falan gibi bir şeyler lazım.
@AlsterWasser Quora'da Amerikalılar ağırlıklı, sadece İngiliz İngilzcesine maruz kalmalık bir yer olsa

  • neverletyougodown  (05.03.20 19:35:59) 
Donanım Haber deyince aklıma donanım geldi ondan herhalde djdk

Sizin çareniz Reddit yine de. Britlerin takıldığı subredditler ilazım size.
  • le jeune turc  (05.03.20 19:38:22) 
  • beyaz power ranger  (05.03.20 19:38:45) 
Ben de reddit dicem.
Çok geniş bir mecra, neredeyse her gün girip bir yarım saat takılıyorum herhalde artık.
Masaüstü versiyonu bana da çok karman çorman geliyor ama mobil versiyonu gayet iyi bence. Telefondan giriyorum o yüzden ben genelde. Bilgisayarda tarayıcıda bakıyorsanız mobil versiyonunu açın derim.
  • senolll  (05.03.20 22:25:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.