[]

Gitar amfisi alacağım öneri verir misiniz?

Merhaba Romalılar,
Elektrogitara yeni başladım. İddiadan da çok uyduruk bir kupondan şans eseri 1500 lira elime geçti. Amfim yok bilgisayara bağlayip çalıyorum. Ev ortamında kullanacağım. Sırf bu parayı yemek için amfi almak istiyorum. Bu paranın alabileceği Kombo ya da kafa kabin şeklinde önerilerinizi söyler misiniz.

Cahil cühela gibi yazmışsam affola (:

 
roland micro cube işini çok rahat görür. ilerletip gaza gelirsen alırsın sırtına, pille sokakta da çalarsın.


  • Bruce  (04.03.20 21:02:14) 
roland micro cube +1. başlangıç için güzel. 2 eline bak. sıfırı boşver. her türlü efek var üzerinde. bu şekilde efekleride öğrenmiş olursun. marshall mg serilerini öneren çıkar boşver onları.

olayı abartırım biraz diyorsan lambalı amplilere bakabilirsin. ashton vp30 all tube satıyorum. senin bütçenin biraz üzerinde ama bilgin olsun.
  • morcivert  (04.03.20 22:56:37) 
Blackstar ıd core 10


  • bigcaptain  (04.03.20 23:33:09) 
www.youtube.com

line 6 spider iv, fiyat performans ürünü.
  • kimlanbu  (05.03.20 09:35:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.