[]

Sol framde bir başlığı tıklayınca sol frame'in yenilenmesi sorunu?

Birkaç aydır olan hede, bunu önlemenin bir yolu yok mu, bir şey tıklayınca sayfa yenileniyor sanırım.
 
bir kere basınca almıyor bir daha basmak gerekiyor değil mi?
1-2 aydır beni de sinir ediyor aynı sorunsa.

  • ozdek  (01.03.20 20:53:11) 
Adblock kapatılınca düzelen bir sorun. Sözlükçüler kullanmasın diye yapılmış.


  • glutamin  (02.03.20 00:46:58) 
Pluton'un sorduğu soru anlaşılmamış.

Evet var böyle bir sorun, bilhassa "bugün" sekmesinde. Birkaç dakika içinde güncellenmeyecek başlıklar bir anda güncellenircesine alt sıralara kaçıyor, hatta yok olduğuna bile şahit oldum o derece.

Sebebi ise sözlüğün vasat altı bir yazılıma sahip olması ve başlıkların "rastgele" yer değiştirmesi.
  • Avoiding The Puddle  (03.03.20 23:16:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.