beyaz eşya

merhaba arkadaşlar

yakında beyaz eşya alacağım.. baktım şöyle bi, siemens bosch arçelik fiyatlar birbine yaklamış gibi görünüyor...yedek parçadan dolayı sanki arçelik veya bekoya daha meyilliyim...

kullandığınız tavsiye edeceğiniz modelleri söylerseniz çok sevinirim.. ankarada bayi tavsiyesi de alırım... internete nedense biraz mesafeli yaklaşıyorum..

Edit: sessiz olmaları önemli çünkü salonla yanyana ve açık mutfak

Bosch-Siemens aynı fabrikadan çıkıyor diye biliyorum. Bütçeniz ne kadar?

  • rosencruz  (26.02.20 14:18:28)
internetten tv aldım. adam kurmaya geldi servis yani. abi ya bunu ne kadara aldın dedi, söyledim. vay bee çok iyi almışsın ya hiçbir bayide yok bu model olanlar da çok fazla fiyat çekiyor nasıl aldın bu fiyata dedi. dedim internet. aaaa valla ben de bunu almak istiyodum da güvenemedim falan. bunu diyen adam benim fıstık gibi sorunsuz tv'mi kurup gitti. sözün özü bayinin insafına kalmak internetten daha kötü sorunlu ürün teslimi konusunda.

bulaşık ve çamaşır makinesi arçelik-beko al geç. buzdolabına göm bütün parayı. yerli üretim bosch'lara da para verme ama gidip de sırf bosch yazıyor diye.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (26.02.20 14:32:44 ~ 14:33:19)
arcelik tavsiye ederim. servisleri yaygin ve daha uygundur fiyatlari muhtemelen. arcelik-beko-grundig bir cok urunumuz var ve hic sorun yasamadik

  • exlibris  (26.02.20 15:12:27)
bütçem ortalama,
bulaşık çamaşır için ortalama 5, buzdolabı da 3-4 civarı diye düşündüm..
ankastre için de 3500 fiyat aldım yine arçelikten
  • gaea  (26.02.20 16:07:09)
Ben ucuz yollu Altus aldım eğer bütçeniz uygunsa Altus alın. Arçeklik garantili.

  • denizmaniaherif  (26.02.20 16:17:19)
buzdolabı samsung çok iyi.

  • jamswety  (26.02.20 16:42:25)
Her şeyimizi bekodan fırınımızı arçelikten aldık. Memnunuz.

  • ruhen hastayim ben  (26.02.20 16:54:28)
bosch çin'de, siemens halen almanya'da üretiyor. ben siemens tavsiye ederim.

daha yeni aldım çamaşır ve bulaşığa toplam 4700 verdim. çamaşır 9 kilo, bulaşık iki programlı.
  • hosein  (26.02.20 17:46:14)
hangi modelleri aldınız bekoda ve siemenste?

  • gaea  (26.02.20 18:57:06)