[]

Bağışıklığı güçlendirmek için neler yapıyorsunuz?

Merhaba,

İyi uyumak spor vs dışında özellikle tükettiğiniz bir şeyler var mı? Takviye anlamında bir şey kullanıyorsanız da nokta atışı link verebilirseniz çok sevinirim.

Selamlar

 
Iyi uyumaya ek olarak su ve c-vitamini alimina dikkat edebilirsin.


  • dunal  (25.02.20 21:08:26) 
soğuk havalarda aktardan bunu alıyorum st3.myideasoft.com önlem olarak her gün ya da hasta olacak gibi hissedersem günde 1 tatlı kaşığı yiyorum.


  • pide  (25.02.20 21:10:46) 
Kişiden kişiye değişir mutlaka. Ama ben bol nar ve greyfurt, kuşburnu çayı tüketmenin bana iyi geldiğini gözlemledim.


  • pro9it9is9  (25.02.20 21:16:19) 
Ben takviye kullanmiyorum ama bunlar dışında iyi beslenmek eklenebilir. Fast food değil ama pişmiş çorba yemek ve mevsim sebzelerinden yapılmış salatadan söz ediyorum. Bunlara ek meyve çok önemli her gün yiyebilseniz süper olur.


  • Amaranta ursula  (25.02.20 21:20:59) 
sabah değil yatmadan önce sıcak duş alıyorum
yediğim meyveleri değiştiriyorum (rotasyon)
arada probiyotik yoğurt, vitamin, omega 3 vs alıyorum. (haftada bir falan)
proses edilmiş yiyecekleri almamaya çalışıyorum. evde ve taze pişiriyorum. tavuk etinden uzak duruyorum.

hiçbiri bi araştırma veya kaynağı baz almıyor. genel olarak iyi geldiği için devam ediyorum.
  • sttc  (25.02.20 21:24:44 ~ 21:25:27) 
Sambucol efervesan kullan. Hiç hasta olmazsın


  • anteelope_  (25.02.20 21:28:37) 
Ev yoğurdu ve sarımsak kadar güçlü bağışıklık veren başka bişey daha yok.


  • deer hunter  (25.02.20 21:48:35) 
2 günde 1 tane bemiks c alıyorum. bu kış hiç hasta olmadım. (b12 + c vatamini)


  • kanlakarisikyagmur  (26.02.20 08:07:04 ~ 08:07:26) 
kefir ve probiyotik yoğurt tüketmek, junk food'dan mümkün mertebe uzak kalmaya çalışmak, evden yemek getirmek, işlenmiş gıdaları tüketmemek (soslar, karışım baharatlar, konserveler, hazır et suları/çorbalar, ısıl işlem görmüş sucuk-sosis vb).


  • Phoebe  (26.02.20 09:36:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.