[]

Yazın ps4 fiyatları düşer mi?

ps5 yıl sonu çıkıyor sanırım. Düşer mi? 2. el alacağım.
 
düşer. herkes senin gibi düşünürse ikinci el otomobil piyasası gibi de olabilir. artabilir de yani.


  • ozdek  (17.02.20 15:54:32) 
yazın çok oynamaz. çıkacağı dönem holiday dönemi olarak tabir edilen black friday-yılbaşı arası dönem. o ara güzel kampanyalar oluyor zaten yurtdışında. o dönemde güzel bir indirim olur. Bu sene CoD'lu ps4 prolar 344 euroya geldi amazon.de'den tr'ye vergi+yol dahil. 300-310 bandında bir kampanyası olur yine o dönemde.


  • a darkness coming  (17.02.20 15:54:46) 
düşer, düşer. öyle çok ciddi bir düşüş olmaz;ama düşer.


  • pangea  (17.02.20 16:15:01) 
İkinci el otomobil piyasasındaki artışın başka sebepleri var. PS4 ile bağdaştırmak doğru olmaz.

Şu an sıfır araç almak istendiğinde bayi sizi aylarca bekletiyor. Düşük vergi sayesinde çakal galerici tayfa arabaları piyasadan topladı. "Sıfır aracı 4 ay bekleyeceğime parayı basar hemen alırım." diye düşünen tayfaya yüksek fiyattan satmaya çalışıyor. Sıfır oto arzı düşük olduğu için talep ikinci ele kayıyor. Talep karşısında arz düşük kalınca fiyat da artıyor haliyle.

PS4 ikinci el pazarında PS5 çıkacağı için zaten talep fazlası ikinci el aygıt olacak. İnsanlar PS5 almak için zaten fiyat da düşecek. Fiyat düştükçe düşecek. Yani ucuza alırsın. Ama bu yazın olur mu onu bilemeyiz. Nitekim yıl sonu çıkacak PS5. Ben yazın satıp 6 ay sonra bi cihaz almayı tercih etmem mesela.
  • himmet dayi  (17.02.20 17:00:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.