[]

Hangi çiçek?

Alttaki çiçeklerden hangisi sizce?

Yada başka güzel önerilerede açıgım ( eşime göndereceğim )

Mobil oldugum için sadece link ekleyebiliyorum

Teşekkürler


www.ciceksepeti.com

www.ciceksepeti.com

www.ciceksepeti.com

 
Sonuncudan gelmişti bana, gayet tatlı. Gül sevmediğim için 3 diyorum.


  • whoosie  (13.02.20 13:38:51) 
sanksı çiçeği alın bence, çok dandik bu kutular falan. 3 derim ben de.


  • veritaslibertas  (13.02.20 13:44:56) 
Çiçeksepetine girer girmez çıkan çiçekler bunlar. Azcık özenilmesini isterdim ben.

Tasarım bir şey alsanız daha güzel olur gibi..

www.ciceksepeti.com
  • lcha  (13.02.20 13:48:17 ~ 13:48:47) 
@ıcha

Ben baktım görememiştim güzel begendim bundan verecegim sipariş :)
  • horizon  (13.02.20 13:51:26) 
@ıcha

Malesef bu çicek oldugum bölgeye gelmiyor
  • horizon  (13.02.20 13:56:01) 
saksı çiçeği olsun bence de. ama orkide harici bir şey yok mu? annemler öğretmen, her öğretmenler gününde ev orkide dolar yıllardır :D biraz düz adam işi yani. ve de çiçeğini dökünce çok çirkin oluyor.


  • fingers of fury  (13.02.20 14:02:28 ~ 14:05:17) 
sukulent olabilir bunlardan ziyade, orkidenin bakımı da zordur. sukulent çok dayanıklı olduğu için uzun süre kalıcı olur.


  • ofelia  (13.02.20 14:33:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.