İzmir Havalimanı Araç Kiralama Hk.

Merhabalar,

İzmir Havalimanından 3 günlüğüne araç kiralayacağım,

Tecrübesi olup, öneri yapabilecek var mı ?

havalimanında bir çok firmanın ofisi bulunuyor. bildiğiniz herhangi birinden kiralayabilirsiniz kurumsalların hepsi var sanırım. zeplin fiyat olarak en son diğerlerinden hep uygun oluyordu çok kereler kullandım tavsiye edebilirim. onun dışında dokay var güvenilirdir.
kurumsalları zaten biliyorsunuzdur, bunları onlar haricinde opsiyon olsun diye yazdım.

  • veritaslibertas  (13.02.20 09:35:43)
@veritaslibertas bazı havalimanlarında kurumsal da olsa daimi bir sorun oluyor. Kullandığınız ve sorun yaşamadıklarınız benim içim kıymetli, not ettim. teşekkürler.

  • achilles  (13.02.20 09:44:59)
istediği kadar kurumsal olsun, sonuça orada çalışanlar da ücretli eleman. daha önce kiralayıp farkına varmadan aldıkları çizikli, vuruklu araçları sizde olmuş gibi gösterebilirler. Benim bi alışkanşığım var iki üç defa (biri yurtdışında) kazıklanmamı önledi. aracı teslim alırken görevli yanınızdayken tüm arabanın sağını solunu fotoğraf çekin. özellikle vuruk, çizik varsa. ondan sonra şurası şöyle olmuş burası böyle olmuş dediklerinde fotoyu açıp ben aldığımda vardı diyebiliyorsunuz.

  • bidakikanizialicam  (13.02.20 17:50:12)
@bidakikanizialicam

bunu dediğiniz iyi oldu,

Detaylı bakıp fotoğraflamak mantıklı.
  • achilles  (14.02.20 12:03:35)