gece mail atmaca

diyelim üniversite hocasına gece mail atılır mı? saatten dolayı atmamak mı gerekir yoksa nasıl olsa mail bu, şahsi telefonuna mesaj atmıyoruz sonuçta diyerek atsak olur mu?

Bu saatte atarsan bence çok büyük sorun değil ama gece 3'te falan atarsan uygun olmaz. E-posta adresini telefonundan kontrol ediyor olabilir. Bana gece mail atıyorlar diye Turkcell'e sövmüşlüğüm var.

  • himmet dayi  (12.02.20 23:14:10)
Bu işin doğrusu mesai saati içerisinde mail atmak ancak ben pek dikkat etmiyorum, bir zararını görmedim. Hocayla bağına göre değişmekle beraber ben, danışmanıma gece 2'de de mail atıyorum, 4'te de. Tanımadığım hocalara mail attığımdaysa kişisine göre cevap geliyor, bazen gece 3'te bazen mesai başlayınca.

  • E.  (12.02.20 23:28:11)
mail'in saati olmaz ki? sms değil, whatsapp değil. benim 12'de atmışlığım var. kıl bi adamsa atma. benimki şeker gibiydi.

  • mehmed resad  (12.02.20 23:29:31)
En güzeli sabah 6'da atmaktır. İlk sizin mailinizi görme ihtimali artar.

  • ohmho  (12.02.20 23:31:43)
Ben atıyorum, bugüne kadar kimseden gece atılmaz diye bir şey duymadım.

  • Amaranta ursula  (12.02.20 23:33:58)
gmail'de zamanlayıcı mevcut
outlook'ta ise gönderilme kutusundan belirli bir saatte gitmesini sağlayabiliyorsun - ama pc açık kalmalı bunun için

[sorunun amacı 'gece mail atılır mı' olsa da kuşkuda kalınan durumlarda zamanlayıcı kadar iyi bir şey ondan şeyettim]
  • calucifer  (13.02.20 01:32:14 ~ 01:44:36)
Her gelen mailde telefonu bildirim çalan biriyse uykusunu bölebilirsiniz.

  • John Bloor  (13.02.20 07:37:21)