[]

Kedi için sineklik

6. Kattayız, yaramazlar atlar korkusuyla cam açamıyoruz. Sineklik ile ilgili öneride bulunabilecek var mı? Bir yer 4 cam için 850 dedi bana fazla geldi. Her türlü öneriye açığım!
 
ben hırdavatçıdan uygun ölçüde kafes teli aldım kestirdim, onları da plastik kelepçe ile tutturdum, tutturabileceğim yer vardı ama. 50 60 tl falan tuttu hepsi.


  • veritaslibertas  (11.02.20 12:13:23 ~ 12:13:44) 
o sinekliği çok kolay yırtıyorlar. sağlam bir şey yaptırmanız lazım. bizim evde balkon kapısındaki sinekliğin altı delik deşik.


  • rahip janick  (11.02.20 12:45:57) 
istanbuldaysanız ben de kedili ev için marmara sineklik'e yaptırdım. kediler için deyince metal sineklik yapıyorlar, janick'in dediği plastik olanlar gibi değil yırtılmıyor. fakat fiyatı ucuz değil evet, yine de dayanıklı, bence parasını hak ediyor.


  • gkhncnzdgn  (11.02.20 14:19:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.