[]

çift monitörlü bilgisayar

monitörler aynı ekranı göstermiyor fotodaki gibi

ana ekranda değilde ikinci ekranda oyunu açmak istiyorum ama ne yaptıysam ana ekranda açılıyor. pencere moduna da gelmiyor tam ekran modunda açılıyor.

i.ytimg.com

 
Kasaya takılı kabloları değiştirin, soldakini yine windows ayarlarından sola alıp ana ekranmış gibi yapabilirsiniz sanırım.

Sorun ekran kartı ile alakalı olabilir oyunu belki ikinci ekrana veremiyordur.
  • atom karincanin torunu  (10.02.20 14:48:54) 
ekran çözünürlüğünü ayarladığın ayarlar kısmında ekranlarını tanımlayabilyorsun. birini ana monitor derken diğerini ikinci ekran olarka tanımlayabiliyorsun. 2. ekranı ana ekran olarak tanımlarsan o zaman orada açılır.


  • hlt1985  (10.02.20 14:54:04 ~ 14:54:19) 
DisplayFusion diye bir uygulama var, onu indir. Tam da bu dediğin problemi çözen bir ayarı var.


  • mimetorg  (10.02.20 15:12:09) 
masaüstünde boş bi yere sağ tık=>display settings i.imgur.com =>make this my main display i.imgur.com


  • konetsu  (10.02.20 15:37:57) 
Windows + p tuşlarından da seçebilirsin hangi ekranda görmek istediğini.


  • vatkavisne  (10.02.20 18:46:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.