[]

Sözlükte mesajı şikayet etme

Merhabalar geçen burada konusu dönmüştü bir yazar mesajı şikayet edilince lanetlenmiş falan. Mesajı şikayet et butonu gibi bir şey mi var ben aradım ama bulamadım. Hakaret eden bir yazarı nasıl şikayet edebilirim yönetime?

Sevgiler ve teşekkürler.


 
entry altındaki üç noktaya tıklayın, şikayet orada.


  • aziz dostum jack  (10.02.20 13:14:51) 
mesajın saatinin yanında üç noktanın içinde mesajı bildir var.


  • tepedeki psychedelic adam  (10.02.20 13:17:09) 
Uygulamada yokmuş, siteden girince gördüm ben de. Mesajın altında tarih saatin hemen yanındaki üç noktaya basınca "mesajı bildir" çıkıyor başka merak eden varsa faydam dokunsun.


  • glutamin  (10.02.20 13:18:09) 
Hocam lanetlenme olayı çok başka bir sebepten gerçekleşmiştir. Ben kimleri kimleri şikayet ettim, hatta bizzat şikayet maili yollayıp, konfirmasyon mesajı bile bile attım ama sözlük sallamıyor bile bunları. Bugüne kadar sadece bir tane insan müsveddesinin nick altıma yazdığı şeyi sildirttim o kadar, o da aynı entry'yi tekrar geri yükledi hatta. Sözlük aciz ve çoğu yazarı özellikle koruyor.


  • Avoiding The Puddle  (10.02.20 14:54:23) 
İşe yarıyor o buton arkadaşlar. Çünkü ben küfür ettiğim için 1 hafta lanetlenmiştim :D


  • eazy  (10.02.20 14:57:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.