[]

oyuncu kulaklığı tavsiyesi (max 350 tl)

selamlar,

max 350 tl bütçede kulaklık lazım. ben de bazı modelleri gözüme kestirdim ama seçenekler arasında kararsız kaldım. çıkarınca kafamda kulaklarımda acıya sebep olmayacak, surround, başka diğer tırıvırı özelliklere de sahip helal süt emmiş bir kulaklık tavsiyesi alabilir miyim ?

gözüme çarpanlar:
SteelSeries Arctis Raw
razer electra-v2
Logitech G332
Pusat Virtual 7.1

 
ben şunu aldım 1.5 ay önce aşırı memnunum.
www.incehesap.com

mikrofonu çok iyi beraber oyun oynadığım arkadaşlarım çok memnun sesimden. kulaklığı takınca dış dünyayla bağlantı kesiliyor kulağa iyice oturtunca çok iyi ses kasılıyor(cs:go, pubg).
  • golgi aygıtı  (07.02.20 11:28:27) 
@golgi aygıtı na ek olarak eğer james donkey düşünürseniz 712 modelini almanızı öneririm. kendi ses kartı olduğundan diğerlerinden daha yüksek ve kaliteli ses veriyor deniliyor incelemelerde.


  • syozkn  (07.02.20 12:25:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.