Taraklı ayaklar için spor ayakkabi

Ayaklarımin hem önü geniş hem de daha önce sol ayagimin parmağı kırıldığı için fazla hassas. Öne doğru incelen ayakkabıları 1 saatten fazla giyemiyorum. Özellikle basparmagimi çok ağrıtıyor. Velhasili 400 TLyi geçmeyecek bir spor ayakkabı oneriniz var mıdır?
Kadın erkek fark etmez ikisinde de 40 bulunuyor.

spor mu yapacaksınız yoksa günlük mü kullanacaksınız

  • malheiros  (04.02.20 20:57:46)
Skechers in extra wide olanina bakabilirsin.

  • duptıs  (04.02.20 21:05:40)
Estetik kaygin yoksa tarakli ayaklar icin ortopedik medikal ayyakkabi ureticileri var. Ayak numarana bicimine gore yapiyolar. Anneme doktoru tavsiye etmisti onda da tarakli ayak sorunu vardi. Hazir marka olarak da skechers ve ucuz alternatifi polarisin asiri yumusak kumasli esneyen 5 nokta ortopedik ayakkabilarina bi bak.

  • hindistan cevizi  (04.02.20 21:49:10)
Tempolu yürüyüş ve günlük kullanim

  • Kyhn  (04.02.20 22:15:51)
forelli diye bir marka var. geniş ayakkabılar satıyor. hanımda benzer sorun vardı çok rahat etti. bende bir şey yok ama bende geniş aldım normal ayakkabıdan çok daha rahat geldi. ama geniş modellerinin sporu var mı emin değilim.

  • morcivert  (04.02.20 23:39:56)